Image
YÜKLENİYOR...
Image

Otel Teknik Ekipman Fuarı Hoteltech, Ulusal İklimlendirme Kongresi-İKLİM 2024 ile Birlikte Düzenlenecek

MMO Antalya Şubesi ve Plan-T Fuarcılık, ikincisi düzenlenecek olan Hoteltech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı ile beşincisi düzenlenecek olan Ulusal İklimlendirme Kongresi – İKLİM 2024′ ün birlikte gerçekleştirilmesi için protokol imzaladı.

Image

Hoteltech ile İklimlendirme Kongresi ile birlikte düzenlenecek

MAKİNE Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi ile Plan-T Fuarcılık, ikincisi düzenlenecek olan 'Hoteltech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı ile beşincisi düzenlenecek olan 'Ulusal İklimlendirme Kongresi - İKLİM 2024' ün birlikte gerçekleştirilmesi için protokol imzaladı.

Image

HotelTech ile kongre birlikte düzenlenecek

MMO Antalya Şube ve Plan-T Fuarcılık, 2'ncisi düzenlenecek olan HotelTech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı ile 5'incisi düzenlenecek olan Ulusal İklimlendirme Kongresi-İklim 2024'ün birlikte gerçekleştirilmesi için protokol imzaladı.

Image

Anfaş HotelTech Fuarı’nda Mitsubishi Heavy rüzgarı esti

Antalya’da düzenlenen Anfaş Hotel Tech Fuarı’nda, VRF ve split klima sistemlerini ziyaretçilerle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri, büyük ilgi gördü. Fuarda; Form MHI Klima Sistemleri Ürün Mühendisi Berkin Diker, “Otellerde İklimlendirme Çözümleri ve Verimli İşletme Metotları” semineriyle katılımcılara faydalı bilgiler aktardı.

Image

Panasonic, HotelTech Antalya Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini tanıttı

Panasonic Electric Works Türkiye, Panasonic’in 100 yılı aşkın tecrübesi ve birikiminden aldığı destekle tasarladığı ürünlerini 7-10 Aralık tarihleri arasında, bu yıl ilk kez gerçekleşen HotelTech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı’nda sergiledi.

Image

Hotel Tech Fuarı kapılarını açtı

ANTALYA Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) tarafından gerçekleştirilen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı.

Image

Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, açıldı

Antalya'da Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Image

ETNA, Antalya’da Düzenlenen HotelTech Fuarı’na Katıldı

Pompa sektörünün yeniliklere öncülük eden lider firması ETNA, 7-10 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen HotelTech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı’na katıldı.

Image

GF Hakan Plastik HotelTech Antalya Fuarı’ndaydı

Bu yıl 6-9 Aralık 2022 tarihleri arasında ikincisi düzenlenen HotelTech Antalya – Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı’na katılan GF Hakan Plastik, özellikle konaklama tesislerinin en çok ihtiyaç duyduğu hijyenik su tesisatı ve uygulamalarına yönelik ürünleri ile yer aldı.

Image

Antalya Hotel Tech Fuarı kapılarını açtı! İşte tüm detaylar...

ANTALYA Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) tarafından gerçekleştirilen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı.

Image

Oda başkanları, 'Hotel Tech Antalya' için buluştu

ANTALYA'da 5 oda başkanı, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri, 7-10 Aralık'ta Antalya Expo Center'da düzenlenecek, 'Hotel Tech Antalya Fuarı' için ANFAŞ'ta biraraya gelerek hazırlıklar hakkında bilgi aldı.

Image

HotelTech Antalya – Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı

HotelTech Antalya – Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı'nın kapılarını İlk kez açmaya hazırlanıyor.

BUGÜNDEN KATILIN VE İŞ BAĞLANTILARININ, ETKİNLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

HOTEL-TECH ANTALYA

11-14 Aralık 2024 | Anfaş Fuar Merkezi, Antalya